اخبار و مقالات

خرید ورق فولادی در تبریز

این ورق فولادی در تبریز با وجود لایه ای از فلز روی بر سطح اش محبوب می باشد که اصطلاحا به آن گالوانیزه شدن می گویند و این عمل در حقیقت ورق را در مقابل خوردگی از جمله واقع انواع گوناگونی از خوردگی اعم از خوردگی اکسیداسیون، خوردگی اسیدی و خوردگی در مقابل رطوبت و خط و خش مقاوم می نماید.

خرید ورق فولادی در تبریز

خرید ورق فولادی در تبریز بهترین گزینه است به دلیل کاربرد بسیار گسترده ای در میان شیت های پوشش دار دارد. در محیط‌ های مرطوب استحکام بالایی از خود نشان می دهد و شیت های گالوانیزه ای که در بازار به راحتی پیدا می شود. و عموما از کاربرد و تقاضای بالاتری در تبریز برخوردار هستند. دارای ضخامتی میان ۰٫۱۸ تا ۶ میل می باشند.همچنین در ساخت پروفیل هم نیز کاربرد دارند چون پروفیل باز با فرم های مختلف هستند که فاصله قابل توجهی بین دو لبه پروفیل دارند. خرید ورق فولادی در تبریز ضد زنگ نیز به سه دسته کلی فریتی، آستنیتی و مارتنزیتی تقسیم میشود. که خواص متفاوت فیزیکی، مکانیکی و مغناطیسی هر یک از آن ها کاربرد آن ها را در صنایع گوناگونی مانند لوازم خانگی، شیرآلات و ماشین آلات، ساخت پروفیل و قوطی و هوافضا چشمگیر تر کرده است.شیت های آلیاژی فولادی می توانند از هر دو روش گرم و سرد تولید شوند. بنابراین نوع فرایند تولید در این دسته از شیت ها زیاد مهم نیست. اگرچه اصلی ترین مورد آن است که درصد عناصر آلیاژی افزوده شده به غیر از کربن به شمش ورق از درصد بالاتری نسبت به ورق فولاد کربنی معمولی برخوردار شود.

برگترین تولید کننده ورق های فولادی در تبریز

کاربرد شیت فولادی

آنها به دلیل استحکام، دوام و مقاومت در برابر آتش در اولویت قرار داده می شوند  و برای ساختمان های بلند، پل ها، استادیوم ها و پروژه های زیربنایی مناسب هستند. در صنعت خودروسازی شیت های فولادی جزء ضروری ترین عنصر صنعت خودرو هستند که در ساخت بدنه خودرو، شاسی و تقویت کننده های خودرو ساختاری استفاده می شوند و اهمیت قابل توجهی دارند. آنها مقاومت عالی در برابر جذب ضربه و تصاذف و یکپارچگی ساختاری را از خود نشان میدهند و ایمنی مسافران خود را تضمین می کنند.ساخت و ساز و ماشین آلات از ورق شیت های فولادی در تبریز کاربرد گسترده ایپیدا میکنند و در صنایع تولیدی و ماشین آلات اولویت پیدا می کنند. آنها برای ساخت قطعات ماشین آلات، قاب تجهیزات، مخازن ذخیره سازی و لوازم صنعتی استفاده می شوند.ورق های فولادی حاصل ترکیب چند فلز با همدیگر است. لازم به ذکر است بگوییم ورق های آلیاژی در دو گروه ورق سرد و گرم قرار می گیرد. این ورقها انواع گوناگونی دارد که از جمله پرکاربردترین آن ها می توان به ورق های آلیاژی برنج، پیوتر و برنز اشاره نمود.

خرید انواع ورق فولادی در تبریز

ورق فولادی نورد سرد در تبریز اینگونه است که این شیت های فولادی نورد سرد در دمای اتاق با استفاده از فرآیندی که شامل عبور فولاد از میان غلتک ها برای کاهش ضخامت آن است، ساخته می شوند. این شیت ها سطح صافی دارند و به دلیل دقت در ابعادی خود شناخته می شوند. آنها در کاربردهایی استفاده می شوند که نیاز به تحمل دما و فشار زیادی دارند، مانند بدنه خودرو، لوازم خانگی و تجهیزات الکتریکی.شیت فولادی بلند شیت های فولادی با یک لایه روی پوشانده شده اند و مقاومت زیادی در برابر خوردگی دارا هستند. پوشش روی به عنوان یک مانع عمل می کند و از فولاد زیرین در برابر خوردگی اعم از خوردگی اکسیداسیون، خوردگی اسیدی و خوردگی در مقابل رطوبت و خط و خش محافظت می کند. این شیت ها به طور گسترده ای در نرده ها و مصارف خودروسازی مورد استفاده قرار می گیرند.شیت فولادی ضد زنگ نیز اینگونه است که شیت های فولادی ضد زنگ با کروم و سایر عناصر آلیاژ می شوند و مقاومت در برابر خوردگی عالی و استحکام کششی بالا را ارائه میدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *